شرکت  صنعتی نوید زرشیمی

              تولید کننده پروپیلن - پارسلن

شرکت صنعتی نوید زر شیمی  بعنوان اولین شرکت با سرمایه گذاری کامل بخش خصوصی، در سال 1378 جهت پاسخگویی به نیاز روز افزون کشور به رزین پلی پروپیلن تاسیس گردیده و امروزه با هدف تولید محصولات جدید و با کیفیت در سطح بین المللی به تلاش خود در ارتقای صنعت کشور ادامه می دهد. ...

 
معرفی
شرکت صنعتی نوید زر شیمی (NZC) بعنوان اولین شرکت با سرمایه گذاری کامل بخش خصوصی، در سال 1378 جهت پاسخگویی به نیاز روز افزون کشور به رزین پلی پروپیلن تاسیس گردیده و امروزه با هدف تولید محصولات جدید و با کیفیت در سطح بین المللی به تلاش خود در ارتقای صنعت کشور ادامه می دهد.
واحد تولیدی این شرکت در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام واقع بوده و خوراک خود را از واحد الفین پتروشیمی امیر کبیر دریافت می نماید، ضمن آنکه تکنولوژی تولید انواع رزین های پلی پروپیلن بمیزان 160 هزار تن در سال از نوع Spheripol و متعلق به شرکت معظم Basell می باشد.
نام تجاری محصولات تولیدی شرکت صنعتی نوید زر شیمی Parslenبوده که بسته به حضور و یا عدم حضور کومونومر، اوزان مولکولی و توزیع آن و نیز افزودنی های بکار رفته در بیش از 100 نوع گرید از شاخص ذوب dg/min 0.2 تا dg/min 70 متجلی می گردد. این شرکت با استفاده از بروزترین فناوری، قابلیت تولید انواع پلیمرهای هومو (Homo با پیشوند ZH )، کوپلیمرهای آماری ( Random با پیشوند ZR )، کوپلیمرهای با ضربه پذیری بالا ( High-impact با پیشوند ZB ) و نیز Ter-polymer ها (با پیشوند ZT) را دارد.
شرکت صنعتی نویدزر شیمی در جهت تولید محصول با کیفیت، خود را متعهد به اهداف عالی نظام مدیریت کیفیت، حفظ محیط زیستو ایمنی دانسته و گواهینامه های مربوطه را از شرکت بین المللی TUV-NORD اخذ نموده است، ضمن آنکه در طی سالیان متوالی بعنوان صنعت سبز از طرف سازمان محیط زیست کشور معرفی گردیده است.
 
 
Copyright © Navid Zar Chimi.2008
NAVID ZAR CHIMI
Polypropylene Manufactor